Niniejszy regulamin stanowi Ogólne Warunki usług świadczonych w Studio „SHAZI” oraz odsprzedaży kosmetyków. Decydując się na usługi Klient akceptuje poniższy regulamin.

 1. Godziny otwarcia Studia ,SHAZI”

– Poniedziałek – Piątek od 9:00 do 20:00

– Sobota od 8:00 do 15:00

– w niedzielę, święta i dni wolne od pracy (należy doliczyć + 100 % ceny z cennika)

 1. Rezerwacja wizyty w Studio „SHAZI” odbywa się wyłącznie: – Telefonicznie

– Osobiście

– Poprzez stronę internetową BOOKSY (lub przez aplikacje)

Studio „SHAZI” zastrzega sobie prawo, nie umawiania klientów poprzez wszelkiego rodzaju komunikatory, media społecznościowe, w wiadomościach prywatnych.

 1. Warunkiem wykonania pełnej usługi jest punktualne przyjście na wizytę

W przypadku spóźnienia nie gwarantujemy pełnego wykonania usługi, w niektórych przypadkach spóźnienie oznacza brak wykonanej usługi. Usługa przepada również, gdy klient korzysta z karnetu np. VOUCHER.

Po 15 minutach spóźnienia mamy prawo odmówić wizyty, jeśli wpłynie to na jakość usługi lub spowoduje opóźnienie kolejnej wizyty.

 1. Jeżeli osoba dysponująca zaproszeniem upominkowym np. VOUCHER, nie przyjdzie na umówioną wizytę i nie poinformuje o swojej nieobecności mimo okresu ważności zaproszenia, Salon traktuje to jako usługę zrealizowaną. Nie dopuszcza się możliwości zwrotu gotówki za zakupione zaproszenie. VOUCHER-ów nie wymieniamy na gotówkę.
 2. Klient chcący skorzystać z kilku usług w salonie podczas wizyty zobowiązany jest do umówienia się na wiele usług. W przypadku gdy klient nie dokona pełnej rezerwacji Studio zastrzega sobie prawo do niewykonania pełnego zakresu usług.
 3. Zakup usługi w Studio „SHAZI” jest równoznaczne ze złożeniem przez klienta oświadczenia, iż nie ma żadnych przeciwskazań zdrowotnych do korzystania z usług oferowanych przez Studio.
 4. Zakres pracy i zużytych kosmetyków zależy od indywidualnej predyspozycji oraz potrzeb klienta, co ma wpływ na CENĘ końcową.
 5. Ceny zawarte w naszym cenniku i na stronie internetowej nie są ofertą handlową, mogą ulec zmianie.
 1. Jeżeli klient decyduje się na zabieg przedłużania/zagęszczenia włosów, obowiązkowa jest darmowa konsultacja przed.
 2. Przy usługach długich, powyżej 2h wymagamy ZADATKU w wysokości 50% ceny.
 3. Usługi tj. KOLORYZACJA, DEKOLORYZACJA, ROZJAŚNIANIE ODROSTU, PASEMKA/ REFLEKSY oraz pozostałe usługi wykorzystujące produkty rozjaśniające włosy, wymagają:

– obowiązkowej KONSULTACJI przed umówioną samodzielnie wizytą

– ZADATKU w wysokości 50% od ceny, która przepada z chwilą niestawienia się na umówioną wizytę

 1. Klientowi przysługuje możliwość jednorazowego przełożenia terminu zabiegu, do 48h przed rozpoczęciem wizyty bez utraty zadatku.
 2. Zadatek przyjmujemy w Studiu wyłącznie w formie gotówki lub BLIK.
 3. Klient podczas KONSULTACJI jak i przed przystąpieniem do wykonywania usługi przez stylistę/kosmetologa, zobowiązany jest do przedstawienia szczegółowych informacji o przebiegu historii zabiegów wykonywanych na włosach/skórze. Zatajenie jakiejkolwiek informacji mogącej mieć negatywny wpływ na przebieg usługi oraz pogorszeniu stanu włosów, skutkuje wzięciem przez klienta na siebie odpowiedzialności.
 4. Klient umawiając się na usługi zobowiązany jest do podania prawdziwego imienia, nazwiska oraz aktualnego numeru telefonu.
 5. Jeżeli klient trzykrotnie odwoła wizytę, aby umówić się na kolejny termin zobowiązany jest zapłacić 100% zadatku za usługę.
 6. Reklamacje na wszystkie usługi – do 7 dni na podstawie paragonu.
 7. Klient zdaje sobie sprawę, iż trwałość zabiegu w dużej mierze zależy od jego zastosowanie się

do wskazań udzielonych przez stylistę/kosmetologa.

 1. W przypadku gdy klient odmawia zakupu produktów niezbędnych do utrzymania efektu zabiegu pielęgnacyjnego lub terapeutycznego, reklamacji nie uwzględnia się.
 2. Udostępnianie danych osobowych przez klientów Studia SHAZI” jest równoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 rok o ochronie danych

osobowych (Dz. U. 2002r. Nr. 101, poz. 926 ze zm.). Studio nie będzie przekazywało tych danych innym instytucjom, firmom i osobom.