Oferta specjalna

Szkolenia

Szkolenia skierowane są zarówno do osób zaczynających przygodę w zawodzie jak i do osób chcących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, umiejętności oraz nauczyć się nowych technik. Szkolenia są prowadzone indywidualnie lub grupowo w naszym studio lub na terenie całej Polski.

certyfikat-temp
bon-temp

Oferta specjalna

Bony podarunkowe

Nie masz pomysłu na prezent to bon podarunkowy jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Bon można zakupić w salonie na wybraną kwotę lub konkretny zabieg.

Oferta specjalna

Olaplex

Olaplex to system pielęgnacji, który pozwala farbować i dekoloryzować włosy bez niszczenia ich struktury.
Olaplex to zabieg, który regeneruje mostki siarczkowe, eliminując zniszczenia powstające w trakcie zabiegów chemicznych.
Olaplex pozwala zmienić diametralnie kolor włosów, pozostawiając je zdrowe i gładkie.

img-olaplex2
loreal-professionnel-metal-detox

Oferta specjalna

Metal Detox

Innowacyjna technologia z Glikoaminą, która oczyszcza włókna włosów z metali, chroni je przed ponownym osadzeniem sie oraz sprawia, że są mięsiste, miękkie i pełne blasku. Pielęgnacja metal detox sprawia że  kolor utrzymuje się znacznie dłużej, pozwala nam zmniejszyć ryzyko zniszczenia włosów oraz chroni przed promieniowaniem UV.

Oferta specjalna

K18

Jedyny opatentowany zabieg z wykorzystaniem bioaktywnego peptydu. Jego działanie polega na odbudowie rekonstrukcji i naprawie uszkodzeń spowodowanych zabiegami chemicznymi, stylizacją na ciepło oraz uszkodzeniami mechanicznymi.

k18
wellnes

Oferta specjalna

Zabiegi wellness

Indywidualne potrzeby klientów tworzą specjalne zabiegi, ORGANETHIC wychodzi na przeciw ze specjalną gamą zarówno kosmetyków jak i zabiegów z linii WELLNES , tak aby każdy z Was znalazł coś dla siebie. Wypadanie włosów, problemy łuszczycowe oraz przetłuszczanie i sucha skóra głowy to problemy z którymi poradzi sobie ta gama. Zapytaj o spersonalizowany zabieg swojego stylisty.

Oferta specjalna

Wizyta awaryjna

Wizyta w niedzielę, święta i dni wolne od pracy
(należy doliczyć + 100% ceny z cennika).

img-wizyta-awaryjna
Umów się na wizytę

Zachęcamy do umawiania wizyt przez internet.
Kliknij poniższy link i zarezerwuj termin przez portal Booksy.

 

Jeśli jednak wolisz skorzystać z rezerwacji telefonicznej,
zadzwoń do nas pod numer telefonu 12 641 01 88.