Naturalne farbowanie

Bezpieczne farbowanie włosów

Ciągłe farbowanie włosów i liczne zabiegi stylizacyjne mogą spowodować, że to co powinno być naszą największą ozdobą straci swój oryginalny urok, a zamiast polepszyć swój wygląd, ostatecznie (w dłuższej perspektywie) go pogorszymy. Kobiecie trudno zrezygnować ze zmian, jakie niesie ze sobą możliwość farbowania włosów, dlatego ciężko wyobrazić sobie, aby na trwałe pozbawić się takiej opcji. Zamiast stosować stanowiące zagrożenie dla zdrowia włosów syntetyczne farby lepiej postawić na bezpieczne farby do włosów.

Ekologiczne farby do włosów

Coraz częściej i chętniej staramy się dopatrywać w każdej dziedzinie naszego życia ulepszeń. Nie tylko dbamy o zdrową dietę i ruch, ale także zastanawiamy się nad składem kosmetyków. Największym narządem naszego ciała jest oczywiście skóra i to przez nią wnikają najlepiej zarówno dobre, jak i te substancje o niekoniecznie pozytywnym działaniu. Na co dzień ilość związków chemicznych, jakie nakładamy na nasze ciało jest naprawdę ogromna.

Dlatego dbając o swoje ciało od środka, warto również zadbać o nie od zewnątrz. Niewątpliwie jednymi z najbardziej toksycznych substancji, które przychodzi nam nakładać na skórę są farby do włosów. Aby uchronić się przed ich złym wpływem warto zamienić je na takie, które pozwolą nam nie tylko uzyskać pożądany kolor, ale również zadbają o zdrowie naszych włosów.

Farby do włosów dla alergików

Koloryzacja NATULIQUE Natural Colours to naturalne farby do włosów, w których skład wchodzą tylko ekologiczne składniki ze stosownymi certyfikatami. Dzięki nim możesz nie tylko uzyskać swój wymarzony kolor włosów, ale również zadbać o to, aby było one piękne i zdrowe. Wyposażone są w specjalny kompleks CCS, który chroni i odbudowuje włosy. Włosy są odżywione, a kolor trwały.

Farbując włosy systemem NATULIQUE zapewnisz bezpieczeństwo swoim włosom podczas koloryzacji i sprawisz, że będą one jeszcze zdrowsze niż przed przystąpieniem do zabiegu. Farby naturalne do włosów marki NATULIQUE zostały opracowane w taki sposób, aby ich składniki wzajemnie się uzupełniały podczas delikatnego procesu koloryzacji i odżywienia.

Bezpieczne farby do włosów

Naturalne farbowanie do włosów z NATULIQUE jest bezpieczne dla alergików, a także osób o delikatnych włosach i wrażliwej skórze głowy. Farby marki wolne są od amoniaku, a także innych sztucznych dodatków, które są obecne w preparatach do koloryzacji włosów. Dodatkową ich zaletą jest fakt, że nie zawierają:

  • parabenów,
  • sztucznych substancji zapachowych,
  • i barwników.
Cena Ekologicznej koloryzacji = cena nałożenia farby + cena za farbę + cena za strzyżenie / modelowanie lub strzyżenie z modelowaniem.
Ekologiczna koloryzacjaNałożenie farbyCena za farbęStrzyżenie lub modelowanieStrzyżenie
lub modelowanie Elżbieta Broda-Haras
Strzyżenie
z modelowaniem
Strzyżenie
z modelowaniem Elżbieta Broda-Haras
włosy krótkie35 zł1g -2 zł40 zł50 zł50 zł60 zł
włosy średnie45 zł1g -2 zł50 zł60 zł65 zł75 zł
włosy długie55 zł1g -2 zł60 zł70 zł85 zł100 zł